Neohodnoceno

Sedací vak hruška červená koženka Design-domov, 85x65cm

  Ručně šité - vyrobeno v ČR! Možnost vak upravit dle Vašich požadavků (změna barvy, velikost, tvar atd.) - kontaktujte nás!   Materiál: koženka Rozměry: výška: cca 85 cm šířka: cca 65 cm Objem náplně: cca 200 l kuliček    Toto zboží je zasíláno výhradně přes přepravní společnost Expres Van, pro zajištění bezpečné a kvalitní přepravy Vámi objednaného zboží.

Za každý Vámi zakoupený vak, odkládáme 100Kč na sedací vaky pro děti v dětských domovech. 

Do týdne
Kód: 243
1 314 Kč
Kategorie: Hruška

Sedací vak ve tvaru hrušky, na jehož výrobu byla použita kvalitní koženka. Koženka zaručuje snadné čištění sedacího vaku. Sedací vak je naplněn polystyrenovými kuličkami, které splňují atest zdravotní nezávadnosti.

 

Pytel je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné sypký polystyren odsypat či doplnit.

 

Po určité době, která je individuální na základě četnosti a způsobu využívání sedacích pytlů (přibližně 6 až 10 měsíců), dochází k mírnému sesednutí náplně polystyrenových kuliček. Po jejich doplnění již k dalšímu sesednutí dochází pomaleji.

 

V naší nabídce naleznete i kuličky na doplnění.

 

 

Co o našem produktu píší zákazníci:

Dobrý den,

Sedací vak sme umiestnili v obývačke. Požívame ho celá rodina. S vakom sa dá dobre pracovať, takže si ho každý prispôsobí svojím potrebám. Obal sa dá vybrať, takže deti, keby ho zašpinili môžem oprať v práčke. Mne sa veľmi dobre v ňom sedí, lebo si
ho vytvarujem, ako ja chcem a je tvrdý , tak takže sa mi v ňom pohodlne sedí. Je ľahký, takže ho môžem ľahko preniesť do detskej izby alebo do záhrady. Už mi aj zmokol a nič sa mu nestalo, som s ním veľmi spokojná.

.......................................................................................................................................................................................................................................

Dobrý den,

vak používá má 7 letá dcera. Vyhovuje jí jak možnost sezení, tak to, že si může lehnout. Výhodou je nízká hmotnost pro přenášení.
Ještě ale netuším, jaká bude údržba, zda půjde dobře čistit.
Není určitě pro starší lidi, hůř se jim z něj zvedá. Ale nepředpokládám, že je určen pro tuto věkovou kategorii
 
...................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Dobrý den,
 
před nějakou dobou jsem vyhrála úžasný sedací vak. Vypadá jak hruška Vak měla nejprve dostat dcera, ale vnouček (18 měsíců) se do něj naprosto zamiloval a tak je jeho. Skáče na něm, válí se. Dokonce je už naučený, že se na něm mazlí se svojí tetičkou. Takže, když dcera řekne "pojď se pomazlit", tak vnouček automaticky jde na sedací vak. Je opravdu skvělý a všem ho vřele s čistým svědomím doporučuji.
Mám jen maličkou poznámku.... Ta výplň je úžasná. Sestra má také sedací vak, ale s jinou výplní a ta není tak příjemná, ale jaksi jsem nečekala, že když má vak zip, že ta výplň není v nějakém dalším "vaku", aby se při rozepnutí nevysypala. Myslela jsem si, že je to tak dokonale vymakané, že bych ho vyprala, rozepla jsem zip a ejhle... byla jsem celá bílá takže ted už vím, že to dělat nemám. Takže to je jediná vada na kráse.