Neohodnoceno

Sedací vak fotbalový míč červeno/bílý koženkový Pepe, 75cm

Seznamte se. Toto je Pepe

 

Rádi Vám představujeme našeho Pepeho. Designový sedací vak, který Vám vykouzlí úsměv na tváři. Je pohodlný a prostě si ho oblíbíte.

 

Za každý Vámi zakoupený vak, odkládáme 100Kč na sedací vaky pro děti v dětských domovech. 

Do týdne
Kód: 237
Značka: Pepe
1 899 Kč
Kategorie: Obývací pokoj
Záruka: 2 roky

Sedací vak Pepe ve tvaru fotbalového míče, na jehož výrobu byla použita kvalitní koženka. Koženka zaručuje snadné čištění sedacího vaku. Sedací vak je naplněn polystyrenovými kuličkami, které splňují atest zdravotní nezávadnosti.

 

Pepe je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné sypký polystyren odsypat či doplnit.

 

Po určité době, která je individuální na základě četnosti a způsobu využívání sedacích pytlů (přibližně 6 až 10 měsíců), dochází k mírnému sesednutí náplně polystyrenových kuliček. Po jejich doplnění již k dalšímu sesednutí dochází pomaleji.

 

V naší nabídce naleznete i kuličky na doplnění.

 

 

 

Co o našem produktu píší zákazníci:

Dobrý den,

Sedací vak sme umiestnili v obývačke. Požívame ho celá rodina. S vakom sa dá dobre pracovať, takže si ho každý prispôsobí svojím potrebám. Obal sa dá vybrať, takže deti, keby ho zašpinili môžem oprať v práčke. Mne sa veľmi dobre v ňom sedí, lebo si
ho vytvarujem, ako ja chcem a je tvrdý , tak takže sa mi v ňom pohodlne sedí. Je ľahký, takže ho môžem ľahko preniesť do detskej izby alebo do záhrady. Už mi aj zmokol a nič sa mu nestalo, som s ním veľmi spokojná.

.......................................................................................................................................................................................................................................

Dobrý den,

vak používá má 7 letá dcera. Vyhovuje jí jak možnost sezení, tak to, že si může lehnout. Výhodou je nízká hmotnost pro přenášení.
Ještě ale netuším, jaká bude údržba, zda půjde dobře čistit.
Není určitě pro starší lidi, hůř se jim z něj zvedá. Ale nepředpokládám, že je určen pro tuto věkovou kategorii
 
...................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Dobrý den,
 
před nějakou dobou jsem vyhrála úžasný sedací vak. Vypadá jak hruška Vak měla nejprve dostat dcera, ale vnouček (18 měsíců) se do něj naprosto zamiloval a tak je jeho. Skáče na něm, válí se. Dokonce je už naučený, že se na něm mazlí se svojí tetičkou. Takže, když dcera řekne "pojď se pomazlit", tak vnouček automaticky jde na sedací vak. Je opravdu skvělý a všem ho vřele s čistým svědomím doporučuji.
Mám jen maličkou poznámku.... Ta výplň je úžasná. Sestra má také sedací vak, ale s jinou výplní a ta není tak příjemná, ale jaksi jsem nečekala, že když má vak zip, že ta výplň není v nějakém dalším "vaku", aby se při rozepnutí nevysypala. Myslela jsem si, že je to tak dokonale vymakané, že bych ho vyprala, rozepla jsem zip a ejhle... byla jsem celá bílá takže ted už vím, že to dělat nemám. Takže to je jediná vada na kráse.

 

 

Pepe je značka sedacích vaků, které vyrábí Ladislav Pešek z Pardubického kraje. Pan Pešek je místní čalouník, který se věnuje malo-sériové výrobě  a výrobě zboží na zakázku. Společnost si pan Pešek založil v roce 2008 a od té doby má spousty věrných a spokojených zákazníků. Jeho hlavní motto je kvalita! Bez ní nebude zákazník spokojen.