1 hodnocení

Sedací vak křeslo červená koženka Pepe, 85x80cm

Křeslo Pepe - Luxusní kožené křeslo s moderním designem. Toto křeslo je vyrobeno z kvalitní koženky a je k dispozici v několika různých barvách, které se snadno hodí k vašemu domácímu interiéru. Křeslo Pepa má ergonomický tvar a velmi pohodlné sedátko, takže se budete cítit příjemně i při delším posezení. Navíc, díky jeho modernímu vzhledu se křeslo Pepa hodí do jakéhokoliv moderního interiéru.

Do týdne
Kód: 238
Značka: Pepe
1 899 Kč
Kategorie: Obývací pokoj
Záruka: 2 roky

Sedací vak křeslo je moderní a stylový kus nábytku, který by měl být nedílnou součástí každého domova. Toto křeslo je vyrobeno z červené koženky, která dodává křeslu elegantní vzhled a zároveň zajišťuje snadnou údržbu.

Křeslo má rozměry 85x80cm, což jej činí ideálním k použití v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři. Jeho měkký povrch a tvarovaný design vám poskytnou maximální pohodlí a podporu během celého dne.

Vhodné pro všechny věkové kategorie, toto křeslo se hodí pro lidi, kteří hledají moderní nábytkový kus s výjimečným stylem a komfortem. S jeho čistými liniemi a jednoduchým, ale účelným designem, je to skvělá volba pro každého, kdo chce přidat do svého domova styl a funkčnost.

Koupě tohoto křesla vám zajistí výjimečný nábytek, který poskytne pohodlí a stylový vzhled vašemu domovu.

Pytel je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné sypký polystyren odsypat či doplnit.

 

Po určité době, která je individuální na základě četnosti a způsobu využívání sedacích pytlů (přibližně 6 až 10 měsíců), dochází k mírnému sesednutí náplně polystyrenových kuliček. Po jejich doplnění již k dalšímu sesednutí dochází pomaleji.

 

V naší nabídce naleznete i kuličky na doplnění.

 

 

Co o Pepem píší zákazníci:

Dobrý den,

Sedací vak sme umiestnili v obývačke. Požívame ho celá rodina. S vakom sa dá dobre pracovať, takže si ho každý prispôsobí svojím potrebám. Obal sa dá vybrať, takže deti, keby ho zašpinili môžem oprať v práčke. Mne sa veľmi dobre v ňom sedí, lebo si
ho vytvarujem, ako ja chcem a je tvrdý , tak takže sa mi v ňom pohodlne sedí. Je ľahký, takže ho môžem ľahko preniesť do detskej izby alebo do záhrady. Už mi aj zmokol a nič sa mu nestalo, som s ním veľmi spokojná.

.......................................................................................................................................................................................................................................

Dobrý den,

vak používá má 7 letá dcera. Vyhovuje jí jak možnost sezení, tak to, že si může lehnout. Výhodou je nízká hmotnost pro přenášení.
Ještě ale netuším, jaká bude údržba, zda půjde dobře čistit.
Není určitě pro starší lidi, hůř se jim z něj zvedá. Ale nepředpokládám, že je určen pro tuto věkovou kategorii
 
...................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Dobrý den,
 
před nějakou dobou jsem vyhrála úžasný sedací vak. Vypadá jak hruška Vak měla nejprve dostat dcera, ale vnouček (18 měsíců) se do něj naprosto zamiloval a tak je jeho. Skáče na něm, válí se. Dokonce je už naučený, že se na něm mazlí se svojí tetičkou. Takže, když dcera řekne "pojď se pomazlit", tak vnouček automaticky jde na sedací vak. Je opravdu skvělý a všem ho vřele s čistým svědomím doporučuji.
Mám jen maličkou poznámku.... Ta výplň je úžasná. Sestra má také sedací vak, ale s jinou výplní a ta není tak příjemná, ale jaksi jsem nečekala, že když má vak zip, že ta výplň není v nějakém dalším "vaku", aby se při rozepnutí nevysypala. Myslela jsem si, že je to tak dokonale vymakané, že bych ho vyprala, rozepla jsem zip a ejhle... byla jsem celá bílá takže ted už vím, že to dělat nemám. Takže to je jediná vada na kráse.

Pepe je značka sedacích vaků, které vyrábí Ladislav Pešek z Pardubického kraje. Pan Pešek je místní čalouník, který se věnuje malo-sériové výrobě  a výrobě zboží na zakázku. Společnost si pan Pešek založil v roce 2008 a od té doby má spousty věrných a spokojených zákazníků. Jeho hlavní motto je kvalita! Bez ní nebude zákazník spokojen.